Nieuws

Voetballer van het jaar 2023

Datum: 28 april 2023 - Categorie: Jeugd

Op woensdagavond 14 juni vindt voor de 44e keer Voetballer van het Jaar plaats. We starten met de eerste oefening om 18.00 uur en de prijsuitreiking vindt plaats rond 21.00 uur. In het totaal wordt er een sportieve strijd gestreden op 12 voetbalonderdelen waarbij jong en oud kan winnen.

Aanmelden kan bij je leider en op de avond zelf meld je jezelf om 17.45 uur bij de inschrijftafel. Elke deelnemer gaat sowieso naar huis met een leuk aandenken en per categorie krijgen de beste drie een beker. De uiteindelijke winnaar mag zichzelf een jaar lang Voetballer van het jaar noemen!

Mocht je deze avond willen helpen als vrijwilliger en helpen bij een oefening of het begeleiden van een groep? Laat het ons dan vooral weten!

Grote en speciale dank voor onze trouwe sponsoren die dit fantastische event mede mogelijk maken: KBL Administratie, De Bont Groep, De Mannen van Stoof, Visker Keukens, Rasenberg Terheijden, Simson Applicatie en Jaap Rasenberg