Nieuws

S.V. Terheijden, supporter van schoon!

Datum: 12 maart 2021 - Categorie: Algemeen

S.V. Terheijden, supporter van schoon!

We kunnen helaas nog steeds niet volledig voetballen op onze velden, maar gelukkig zijn er alternatieven om in beweging te blijven, zoals de Blijf fit-training op zondagochtend en natuurlijk een heerlijk rondje wandelen door ons mooie dorp, genietend van de Schans, de meulen, de Merk en de kerk!

Helaas is ons dorp niet altijd zo schoon als we dat zouden willen en hebben wij ook last van zwerfafval. Daarom sluit S.V. Terheijden zich aan bij de Landelijke Opschoondag van Nederland Schoon.

Op zaterdag 20 maart zullen we vanaf 13.30 uur – geheel binnen de geldende coronamaatregelen – verzamelen bij de ingang van ons sportpark en aansluitend de deelnemers verdelen over de straten van Terheijden.

Dus trek je wandelschoenen aan, pak je handschoenen, vuilniszakken en knijpers uit de garage en zorg samen met ons dat Terheijden weer een stukje schoner wordt!

S.V. Terheijden, dat zijn wij!