Nieuws

Organiseer een ‘coronaproof’ teamuitje!

Datum: 27 november 2020 - Categorie: Bestuur

Het voetbal ligt helaas alweer even stil en we missen de trainingen, de wedstrijden en natuurlijk ook de derde helft. Als alternatief bieden we graag aan alle teams de mogelijkheid om een digitaal teamuitje te organiseren. Wij verzorgen het spel, het enige wat jullie moeten doen is een datum prikken en hapjes & drankjes regelen.

Wat ga je doen?

Crazy 88 is een spel waarbij ieder teamlid vanuit huis inlogt. Je speelt in teams en wordt getest op kennis en hoe goed je samenwerkt. Het doel is om met je groepje de hoogste score te behalen.

De selectie testte het spel en is razend enthousiast. Dus heb jij ook zin in een gezellige avond met je team (minimaal 12 personen) en wil je graag meer informatie ontvangen? Stuur dan een mailtje naar bestuur@svterheijden.nl.