Nieuws

Nieuwe shirtsponsors voor de jeugd: Jaap Rasenberg en Simson Applicatie

Datum: 30 mei 2021 - Categorie: Bestuur, Jeugd

Aannemersbedrijf Jaap Rasenberg en Simson Applicatie worden de nieuw shirtsponsors van alle jeugdteams. De twee bedrijven zorgen er gezamenlijk voor dat onze jeugdteams volgend seizoen nieuwe tenues krijgen. Elk team krijgt dezelfde shirtjes, waardoor alle jeugdleden er voor de komende vier jaar sowieso weer mooi bij lopen op de voetbalvelden. De sponsorcommissie en het bestuur zijn ontzettend blij met deze samenwerking en grote dank gaat dan ook uit naar Jaap Rasenberg en Erik van der Meijden.

Het contract werd afgelopen weekend getekend en de shirtjes zijn besteld. Dit feestelijke nieuws werd gevierd met een heerlijke taart en een fles champagne. Dank aan Bakkerij van Dongen en Slijterij van Dongen!