Nieuws

Nieuw bestuur gekozen tijdens ALV

Datum: 15 december 2020 - Categorie: Bestuur

Tijdens de digitale Algemene Ledenvergadering op 14 december is een nieuw bestuur samengesteld. Oud-voorzitter Jan Tempelaars trad na jarenlang voorzitterschap af. Stephan van Gurp heeft per direct de voorzittersrol overgenomen.

De ALV vond vanwege de coronamaatregelen digitaal plaats en werd druk bezocht met 65 aanwezigen. Er werd gesproken over de vordering van de nieuwe kleedkamers, het jaarverslag van 2019/2020 en het nieuwe beleidsplan 2021 – 2026. Ook de nieuwe slogan van de vereniging: S.V. Terheijden, dat zijn wij is geïntroduceerd. Het beleidsplan en het nieuwe bestuur werd met een grote meerderheid van de stemmen goedgekeurd. De samenstelling van het bestuur is als volgt:

  • Stephan van Gurp: voorzitter
  • Jurgen Govers: voorzitter Algemene zaken
  • Yannic van den Broek: secretaris
  • Peter van den Broek: penningmeester
  • Niels Diepstraten: voor Facilitaire zaken
  • Anke Woolschot-Roelen: voorzitter Communicatie
  • Joop van Eck: voorzitter Voetbalzaken Jeugd
  • Edwin Wirken: voorzitter Sponsoring

Wil je ook meedenken over de toekomst van de vereniging? Neem dan vooral contact met bestuur@svterheijden.nl.

S.V. Terheijden, dat zijn wij!