Nieuws

Kerstvoetbaltoernooi bij S.V. Terheijden!

Datum: 19 december 2020 - Categorie: Jeugd

De buurtsportcoach en jongerenwerkers van Surplus Welzijn organiseren samen met hun stagiaires a.s. donderdag 24 december bij S.V. Terheijden een gratis kersttoernooi. Van 10.00 uur tot 12.00 uur zijn kinderen van 8 t/m 12 jaar welkom. Van 13.30 uur tot 15.30 uur zijn kinderen van 13 t/m 17 jaar welkom. Er zullen wedstrijden van 6 tegen 6 worden gespeeld.

IEDEREEN
is welkom, dus zowel leden als niet-leden van de voetbalclub. Het doel is lekker samen bewegen en plezier hebben!
Aanmelden kan door een mail te sturen naar Benjamin.vanwanrooij@surplus.nl of Paul.vandijk@surplus.nl
Vermeld je naam, leeftijd, dorp, een telefoonnummer van één van je ouders en indien je lid bent van een voetbalclub het team waarin je speelt. Je krijgt een bevestiging per mail met meer informatie.