Nieuws

Een goede start van 2022!

Datum: 12 januari 2022 - Categorie: Algemeen

De jeugd is afgelopen zaterdag het nieuwe jaar al weer goed gestart. In de planning zat het jeugd zaalvoetbaltoernooi, een jaarlijkse  traditie die helaas vanwege corona niet door kon gaan. Onder leiding van Mario en Carry de Peijper werd er al snel een alternatief programma bedacht. Op de velden werden er diverse trainingen afgewerkt door de jeugdteams en ook leuke, fanatieke onderlinge wedstrijden. Echt gaaf om de jeugd op deze wijze weer aan de gang te zien. Het weer zat tevens mee, want pas echt aan het einde viel de eerste regendruppel. Aan het einde kreeg iedere speler/speelster nog een drankje, een koekje en als presentje een schoenenopbergtasje van onze club mee. Het was wederom een geslaagde dag. Veel dank aan de organisatie en we hopen snel alle teams weer op de velden te zien!