Nieuws

Aan de aftrap

Datum: 21 januari 2021 - Categorie: Algemeen

‘Aan de aftrap’: een nieuwe rubriek waarin we elke week iemand in de spotlight zetten.  

Dion Van Gool, de barman van onze vereniging, staat vandaag aan de aftrap. Zonder Dion zouden we niet die heerlijke koude AA kunnen halen voor de wedstrijd en het biertje na de wedstrijd. Hij is niet alleen barman, maar ook kantinebeheerder. Dit betekent dat hij regelt dat de drankvoorraad niet opgaat en dat er genoeg kroketten in de vriezer liggen. 

Zijn mooiste herinneringen aan S.V. Terheijden zijn de eerste wedstrijden van zijn kinderen. Zelf is hij al heel lang lid van de vereniging en van verschillende teams leider geweest. 

Naast Terheijden is zijn favoriete club Ajax en zijn favoriete speler Frenkie de Jong. En om afsluiten met een heerlijke knaller; de favoriete snack van Dion in de kantine is: de gehaktbal uit het vet! 

Hopelijk zien we Dion snel weer achter de bar staan!