Nieuws

𝗧𝗿𝗮𝗮𝗶𝘀𝗲 𝗭𝗼𝗺𝗲𝗿𝗮𝘃𝗼𝗻𝗱 𝟱𝘅𝟱 𝗩𝗼𝗲𝘁𝗯𝗮𝗹𝗳𝗲𝘀𝘁𝗶𝗷𝗻

Datum: 19 juni 2024 - Categorie: Senioren evenementen commissie

Op vrijdagavond 23 augustus organiseert de SEC het Traaise Zomeravond 5×5 Voetbalfestijn! Tijdens deze sportieve avond staat gezelligheid en sportiviteit centraal, daarnaast trappen we gezamenlijk het nieuwe voetbalseizoen af! Heerlijk onder het genot van het avondzonnetje, een potje voetballen met je eigen samengestelde (vriend(inn)en) team. Voor een compleet team heb je maximaal 8 spelers/speelsters (min. 5) nodig.
Het is een gemixt toernooi, dus een team met dames en heren door elkaar is ook zeker mogelijk. Iedereen die verbonden is met SV Terheijden, op welke manier dan ook, is welkom! Tot slot is de voorwaarde dat alle spelers/speelsters minimaal 16 jaar of ouder zijn. De inschrijfkosten voor het toernooi bedragen €25,- per team.
In totaal is er plek voor 20 teams, dus klinkt dit toernooi voor jou als zomerse muziek in de oren? schrijf je dan snel in via de volgende link: https://forms.gle/i4UwjQTm1MB2iw4N7
Heb je nog vragen? Dan is de organisatie te bereiken via het volgende e-mailadres: svtvoetbaltoernooi@gmail.com