facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
12°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 66%
Windkracht: 3m/s ONO
Max 13 • Min 13
20°
Zo
22°
Ma
25°
Di
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Zomer Challenge bij TTV Ruitersvaart

Wil jij in de maanden juni, juli en augustus blijven sporten? Dan is de zomer challenge misschien iets voor jou. TTV Ruitersvaart biedt de volgende kans aan jong en oud: een lidmaatschap voor drie maanden, waarbij je vrij kunt tennissen wanneer het jou uitkomt. Onderga drie tennislessen onder begeleiding van een gecertificeerde trainer. en speel wedstrijdjes met je teammaten en kijk wie het meeste talent heeft. Blijf fit en ga de uitdaging aan!

Ben je enthousiast geworden? Stuur een mail naar leden@ruitersvaart.nl

Zet in je mail dat het gaat om de zomer challenge.

Aanmelden kan t/m 29 mei.

kosten: 50 euro