facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
19°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 40%
Windkracht: 4m/s NNO
Max 16 • Min 15
18°
Vr
20°
Za
20°
Zo
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Zeer geslaagde Jumbo voetbalclinic

Foto540-6NUYO7PH

Afgelopen woensdag wat het dan zover. Tussen 17:00 en 18:00 verzamelden zich de winnaars van de Jumbo voetbalclinic op ons sportpark.

Iets voor zessen kwamen dan eindelijk de NAC spelers aan. Na het poseren voor de camara’s en het zetten van handtekeningen konden we dan eindelijk van start gaan.

Er werden 4 groepen geformeerd die druk aan de slag gingen:

De techniekoefeningen werden gegeven door niemand minder dan Adnane Tighadouini  en Kenny van der Weg.  Er mocht gekaatst worden op Joey Suk waarna er op de goal afgewerkt kon worden. Samen met Felitciano Zschusschen kon er een partijtje gevoetbald worden en tijdens een kringgesprek konden er vragen gesteld worden aan Mats Seuntjes.  Uiteraard werd ook de vraag gesteld hoe hij in hemelsnaam die kans in de Arena had kunnen missen.??!!!

Na afloop was er nog voldoende gelegenheid voor alle toeschouwers om een handtekening en of foto te scoren en rond 19:15 verlieten de deelnemers, toeschouwers en spelers met een tevreden gevoel ons sportpark.

 

Dank voor een ieder die een bijdrage heeft geleverd.

Namens de JC

Peter Stoof

Foto1k0-WYMNTMQF

ALLE FOTO’S KIJKEN ! Klik hier