Zoeken
Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte en meld u aan!

Voor- en achternaam

Email

Waarden en normen SV Terheijden
Vacatures

- Assistent scheidsrechter
- Barmedewerkers
- Leden jeugdcommissie
- Voorzitter senioren evenementen commissies
- Scheidsrechters
- Voorzitter sponsorcommissie
- Assistent scheidsrechters

Klik hier voor meer informatie.

Terheijden E5 wint 2e helft. (3-5)

Het najaarsseizoen werd nog afgesloten met een mooie overwinning op JEKA wat Terheijden een mooie 3e plaats opleverde met 12 punten uit 8 wedstrijden. Nu nog een oefenwedstrijd tegen Beek Vooruit om de goede vorm van de laatste weken door te zetten.

Het werd een hele leuke en goede wedstrijd tussen 2 gelijkwaardige teams. Bij Beek Vooruit liep er 1 hele goede speler tussen die ook zorgde voor het verschil in de wedstrijd. Middels 5 doelpunten wist hij de overwinning naar Beekse kant te schieten. Echter dit ging niet zonder slag of stoot. Terheijden combineerde met vlagen prima en kreeg ook de nodige kansen.

In de eerste helft was Terheijden gelijkwaardig maar kon het zich nog niet echt grote kansen creeeren. De 2e helft ging het spel voordurend op en neer. Jens was heel alert uit een hoekschop van Niels en scoorde de 1-3 en als hij evenlater een verdedigingsfout afstraft komt Terheijden weer in de wedstrijd. (2-3)

Doelman Freek was weer ouderwets op dreef door een aantal keer prima zijn doel schoon te houden maar als hij door een mooi schot van Beek Vooruit toch kansloos is lijkt de wedstrijd al gespeeld. Echter Terheijden gaf niet op. Tristan zag een hard schot nog op de paal belanden en ook Mandy en Tommie zagen inzetten door een verdediger van de lijn gered. Als Jasper een vrije trap net naast mikt lijkt Terheijden niet meer terug te kunnen komen.

De mooiste aanval van de wedstrijd resulteerde toch nog in een Terheijden doelpunt. Van achteruit ging de bal van Freek naar Babet, die naar Jens en uiteindelijk via Tommie naar de mee opgekomen Bo. Deze omspeelde de laatste man en met haar linker been schiet ze onhoudbaar raak. (3-4)

Met nog 5 minuten te spelen lijkt het nog te kunnen voor Terheijden. Echter wederom is het de uitblinker aan Beekse zijde die zich prima vrijspeelt en Freek passeert.

Als de laatste hoekschop (waar doelman Freek ook nog mee naar voren gaat!) er net niet in gaat eindigt de wedstrijd in een overwinning voor Beek Vooruit. Een hele leuke wedstrijd waar Terheijden misschien nog wel het beste van het spel had, echter Beek Vooruit prima gebruik maakte van hun sterspeler.

Nu nog een keer trainen en dan de winterstop in waarna 5 nieuwe tegenstanders in de competitie op Terheijden E5 wachten.

Sponsors