UVV’40 E5 – SVT E4
Afgelopen zaterdag, 19 November, hadden we een uitwedstrijd tegen de E5 van UVV’ 40 uit Ulvenhout op het programma staan.
Om 08.30 uur was het verzamelen bij SVT en gingen we gezamenlijk naar Ulvenhout. Helaas kon Mischa niet mee vanwege een blessure. In de auto zat de stemming er al goed in en StijnZ en Rowan hadden de grootste lol om Bimal eens een goed woordje Brabants dialect te leren. Op het sportcomplex aangekomen waren we compleet met de 9 spelers van de E4. Een uitgebreide warming up vond plaats omdat de temperatuur wederom erg laag was. Na wat handen geschud te hebben begonnen de mannen van de E4 aan de wedstrijd. Captain van de SVT E4 was Rowan die deze band zeker had verdiend door de laatste weken een geweldige inzet te tonen. Dat een goede warming up niet verkeerd was bewees Thom Mareé, alias de snelle, door een nieuw record in de boeken te zetten. Hij scoorde na welgeteld 24 seconden speeltijd de 0-1! Hierdoor was de tegenstander enigzins verbouwereerd en had moeite de wedstrijd op te pakken. Deze eerste helft werd gedomineerd door de zwart-witte van Terheijden, door geweldig te spelen en met de verdediging van Douwe de gevreesde en Thijs de iceman wisten de groene van UVV geen raad.
Ook mandekkers Rowan de pitbull en Yordi de stofzuiger wisten hun tegenstander op zo’n manier te blocken dat ze kansloos waren. De as van het veld was voor Nikos de verlosser en ook vanuit de flanken, welke bezet worden door StijnH de bomber en StijnZ de goalgetter werd het spel gecontroleerd. Net voor rust maakte StijnZ de 2-0 uit een kluts en de E4 kon met een gerust hart de rust in.
Voor de 2e helft was het nu een zaak om de boel te consolideren. Thuis stonden we destijds ook met een 2-0 voor en gaven het toen ook uit handen. De mannen van de E4 hadden deze boodschap goed begrepen maar UVV begon toch beter in zijn spel te komen. Helaas konden we niet voorkomen dat de groene op 2-1 kwamen. Dus het begon nu écht spannend te worden.
De E4 begon er steeds meer in te geloven en met Bimal, alias de redder, wisten we verdere tegendoelpunten te voorkomen. E4 begon de overwinning te ruiken en StijnZ gaf nog een pegel op aangeven van Nikos en dit was tevens de genadeklap voor de groene. Met 3-1 verlieten we zo trots als een pauw het sportcomplex jeugdland te Ulvenhout. Wederom hebben we weer aangetoond dat onze E4 machine een steeds meer goed gesmeerde trein op de rails is, welke overal overheen dendert.
Op naar de volgende wedstrijd jongens. De laatste in onze competitiereeks…
De Coach




