Zoeken
Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte en meld u aan!

Voor- en achternaam

Email

Waarden en normen SV Terheijden
Vacatures

- Assistent scheidsrechter
- Barmedewerkers
- Leden jeugdcommissie
- Voorzitter senioren evenementen commissies
- Scheidsrechters
- Voorzitter sponsorcommissie
- Assistent scheidsrechters

Klik hier voor meer informatie.

Terheijden E5 in een winnende roes! (4-0)

Na de overwinning tegen Jeka nu het treffen tegen The Gunners.

Met een volledige selectie bleek het vertrouwen gegroeit te zijn binnen het team evenals de afspraken wie op welke positie
moet spelen. Doelman Freek is al weken weer in topvorm, achterin is Jasper de grote dirigent en heeft in Bo en Babet 2 sterke mandekkers. Jens groeit de laatste weken samen met Tristan naar een topvorm op het middenveld waar ook Sophie en Mandy wekelijks laten zien beter en beter te worden. Voorin heeft Terheijden E5 2 toppers die de laatste weken makkelijk scoren! Tommie en Niels vinden elkaar blindelings wat soms een lust voor het oog is.

Met deze gegevens kon de wedstrijd gestart worden, Terheijden bleek al vanaf het begin fel te starten echter grote kansen zijn er nog niet. Als de doelman van The Gunners warmgeschoten is door o.a. Tristan en Niels vind Tommie dat het tijd is voor een doelpuntje. Na een prima pass van Tristan blijkt Tommie rustig voor de doelman en schiet hard en laag raak. (1-0)

Voor rust hoeft Freek maar een enkele maal op te treden, samen met Bo en Jaspers worden enkele gevaarlijke situaties opgelost. Kort voor rust komt Terheijden op een 2-0. Ditmaal zijn het Sophie en Tommie die na een combinatie Niels richting The Gunners kon sturen. De hoek werd goed uitgezocht en Terheijden kon met een 2-0 ruststand aan de ranje beginnen.

Na de rust is het eigenlijk maar 1 ploeg die rustig aan het combineren blijft, het enige manco blijkt nog de afwerking. Als The Gunners via de lat over schiet zet Terheijden nog even aan om de score te verhogen. Een prachtige aanval via Jasper en Mandy komt bij de mee ingeschoven Babet. Deze blijft rustig en schiet hard langs de doelman. (3-0) Gelijk daarna de mooiste aanval van Terheijden, doelman Freek naar Bo, deze ziet Tristan welke de bal direct doorgeeft aan Jens ipv zelf te scoren geeft Jens de bal aan Niels die de aanval tot een doelpunt schiet! (4-0)

Wederom een overwinning en met vlagen werd er weer heel goed voetbal gespeeld. Met 9 punten uit 5 wedstrijden doet de E5 het prima en boven verwachting.

Als Freek al de 10 strafschoppen van The Gunners weet te stoppen blijkt dit voldoende voor een welverdiende tractatie na de wedstrijd.

Komende zaterdag een 4:4 toernooi zodat de goede vorm weer uitgebouwd kan worden.

Sponsors