facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

[table “” not found /]


Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
5°
mist
Luchtvochtigheid: 86%
Windkracht: 5m/s O
Max 5 • Min 5
9°
Zo
10°
Ma
10°
Di
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Indelingen Jeugd-Seizoen 2019/2020

Hierbij de indelingen van de nieuwe jeugdteams.

de T.C.


Team JO19-1
Spelers Sven vd Reijt
Owen Walda
Casper Voogt
Stijn Sibon
Ferry Kools
Martin Mertens
Daan ten Dolle
Peet Stoof
Björn vd Heijden
Jens Kokke
Thom Maree
Quinten Buijsters
Pieter Hekstra
Stijn Hendriks
Colin Wirken
Trainer
leider  Ronald Voogt
leider  trainerspool
trainingstijden: maandag&woensdag 20.00-21.30 uur

Team JO19-2
Spelers Freek Roks
Lucas Maree
Thijs de Koning
Jarno Rijnders
Lenny van Velzen
Vince Visker
Kaj vd Meijden
Jan Delfgaauw
Noah van Hout
Tim Hendriks
Wesley Prins
Pablo Kalb
Sven van Kastel
Jasper Witberg
Younes Cherabi
Trainer  trainerspool
leider  Peter van Kastel
leider
trainingstijden maandag & woensdag 20.00-21.30 uur

Team MO19-1
Speelsters Babet Brooymans
Tommie van Aalst
Amber Verstijnen
Sam van Kuijk
Sophie Delfgaauw
Annelotte van Kessel
Kimberly Berg
Roos vd Broek
Isa vd Heiden
Laura van Dongen
Maud van Gool
Nina Vermeulen
Zoë Dudok
Rosalie Brouwers
Mirthe Prinse
Melanie Bogaers
Trainer Marc Brooymans
leider
leider
traningstijden maandag & woensdag 20.00-21.30 uur

Team JO17-1
Spelers Niels van Dijck
Reza Lodewikus
Sjoerd Mol
Lucas Kuijsters
Chris de Peijper
Tom Fraanje
Dylan de Pon
Matis Hokke
Julius Boerefijn
Mikai Kavelaars
Sem Schippers
Rik van Hemert
Kalin Botev
Joep Klaverdijk
Bram van den Belt
Trainer trainerspool
leider Rien Hokke
leider
trainingstijden dinsdag&donderdag18.30-19.45 uur

Team JO15-1
Spelers Milan Günbat
Richard Peters
Stijn den Breejen
Morgan Smolderen
Thomas Buijs
Jelle Driessen
Sam Knapen
Thies Hubert van Blijenburgh
Myke Pieterse
Mischa van Geel
Mike van Steen
Dinand Zijlmans
Angelo de Nijs
Nic Knapen
Lars Godrie
Trainer Mitchel Boomaars
leider Marc den Breejen
leider
trainingstijden dinsdag & donderdag 18.30–19.45 uur

Team JO15-2
Spelers Lars vd Reijt
Stijn Buuron
Timo Verdaasdonk
Seger Eestermans
Casper de Haas
Bink Suijkerbuijk
Joep van Gils
Levy Biemans
Aboudi Abdurahim
Jesse van Loon
Fabian vd Put
Job Havermans
Sven de Deugd
Eline Rijnders
Trainer Jan den Ridder
leider
leider

trainingstijden dinsdag & donderdag 18.30–19.45 uur

 


Team JO13-1
Spelers Damian Geppaart
Olaf Rikken
Mats de Roon
Finn vd Meijden
Kevin Joosen
Niels Hospel
Floris Stoof
Julian van Hemert
Rudy Pardon
Cas Joosen
Loek Luijten
Luuk Rikken
Sepp van Zoeren
Tristan Smolderen
Don Schuller
Trainer Perry Knapen-Edwin Luijten-Quinten Buinsters
leider Patricia v.d. Meijden
leider  

trainingstijden dinsdag & donderdag 18.30–19.45 uur

 


Team JO13-2
Spelers Joris den Breejen
Thom Heijmerikx
 Thijn Schoenmakers
Maurits de Haas
Aart de Beer
Sven vd Broek
Max van kampen
Maverick Kaim
Dim Weda
Niek Haasdijk
Berend Rasenberg
Jens Kuijs
Brandon de Vries
Trainer Marco Haasdijk-Christian Weda
leider Marco Haasdijk
leider Christian Weda
trainingstijden maandag & woensdag 18.30–19.45 uur

Team MO13-1
Speelsters Mila Tekin
Benthe Buinsters
Nadine Knook
Sietske de Wit
Laia Govers
Willow van Berkom
Lotte Westgeest
Dewi van Kampen
Sanne de Peijper
Bregje Rasenberg
Rebecca Moerenhout
Geke de Beer
Bibi de Peijper
Fleur Stadhouders
Renske van Loon
Fiona Heijnen
Trainer Alex de Peijper-Robin Knook-Henk Heijnen
leider Petra Martens
leider  

trainingstijden maandag & woensdag 18.45–19.45 uur

 


Team JO11-1
Spelers
Bram Bakkeren
Thomas Bakkeren
Dennis Heijnen
Freek Hospel
Chris Schimmel
Milan van Ham
Micah van Tintelen
Tom Kempe
Sebastian Moerenhout
Trainer Edwin Bakkeren
leider Henk Heijnen
leider Gilbert van Ham
trainingstijden maandag & woensdag 18.30–19.30 uur

Team JO11-2
Spelers Sem Verheijen
Rubin van loon
Sam Ruis
Lucas Machielsen
Olivier Dantuma
Jeffrey van Geel
Jayden Pals
Vito van Zundert
Bijn Verdaasdonk
Siebren Boom
Trainer  Kees Machielsen
leider  
leider  
trainingstijden maandag & woensdag 17.30–18.30 uur

Team JO10-1
Spelers Tim de Haas
Lennon Weijters
Sam van Gerven
Jelte Voogt
Luuk Verrijdt
Ian Govers
Luca van Geel
Tiene de Wit
Trainer Rolf Voogt
leider Sven van Gerven
leider Roel Weijters
trainingstijden maandag & woensdag 18.30–19.30 uur

Team JO10-2
Spelers Lex Ruis
Bram Witberg
Myron Court
Noud Linders
Mike Kabbedijk
Jurre Tekin
Stef de Ridder
Jurre Vogelezang
 Jörre de Vries
Trainer  Mario Ruis-Claudia de Ridder
leider  Mario Ruis
leider  Marcel Vogelezang

trainingstijden maandag & woensdag 18.30–19.30 uur

 


Team JO9-1
Spelers Finn v.d. Velden
Josh Eshuis
Vic Otjens
Thijn van Amelsfoot
Mats Dierckx
Caspari Looman
Joost Hospel
Siem Dierckx
 Ralph van Oosterhout
Trainer Tom Dierckx-Eric vd. Velden-George vd. Velden
leider Tom Dierckx
leider  
trainingstijden maandag 18.30–19.30 uur
& woensdag 15.30-16.30 uur


Team JO9-2
Spelers Dex Engel
Thijs Steggerda
Leo Dietvorst
Noud Seegers
Tim Schalk
Jelle Smits
Jasper Arapaj
Guus Laurijssen
Trainer Eric vd. Velden-George vd. Velden
leider Dirk-Wouter Smits
leider
trainingstijden maandag 18.30–19.30 uur
& woensdag 15.30-16.30 uur

 


Team JO8-1
Spelers Tim Verrijdt
Thijme van Ooijen
Arthur Lierop
Joey Bogaers
Mats van Santvoort
Pepijn Vogelezang
Simon van Diepenbeek
Caz vd Heijden
Gijs van Steen
Trainer  
leider Martijn Bogaers
leider Sander van Ooijen

trainingstijden woensdag 16.30–17.30 uur

 


Team JO9-3M
Spelers Roos van Bragt
Kensie Kaim
Lois van Ham
Yfke Frijters
Eefje Frijters
Janne Reniers
Kaelyn van Tintelen
Lynn van Hout
Trainer Gilbert van Ham-Maarten Frijters
leider Karlijn Frijters-Aarts
leider Linda Lips

trainingstijden maandag & woensdag 17.30–18.30 uur

 


Mini’s
Spelers/speelsters Skip van Meel
Rens Seegers
Jens van Amelsfoort
Caz Hamelink
Art Smetsers
Guus Hospel
Laura Romme
Amelie van Schaik
Lise Bax
Riff Frijters
Vesper Segeren
Lev Engel
Daan Duringhof
Trainer Dirk-Wouter Smits-Lotti Kuijlen
Leider

trainingstijden woensdag 16.30–17.30 uur