facebooklogo   twitterlogo
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
5°
mist
Luchtvochtigheid: 100%
Windkracht: 2m/s Z
Max 7 • Min 5
7°
Vr
7°
Za
6°
Zo
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Vernieuwde sponsorcommissie SV Terheijden

Vanaf het huidige voetbalseizoen, seizoen 2018/2019, beschikt SV Terheijden over een vernieuwde sponsorcommissie. De sponsorcommissie bestaat uit Stephan van Gurp (voorzitter), Henk Hendrickx (penningmeester), Max Lips (secretaris), Frank Hoogers, George van der Velden en Wouter van Hooydonk (allen bestuurslid).

Bij de sponsorcommissie staat het principe ‘Voor wat, hoort wat’ centraal. Het doel van de sponsorcommissie is om de binding en waardering met de huidige sponsoren te vergroten en daarnaast een relatie op te gaan bouwen met nieuwe sponsoren. Dit zal gedaan door het aanbieden van zes verschillende pakketten.

Via de website www.svterheijden.nl zal snel meer informatie komen over de mogelijkheden voor  sponsors bij SV Terheijden. Mocht u vragen hebben of wilt u meer informatie ontvangen? Mail naar sponsorcommissie@svterheijden.nl

Laten we z.s.m. ook even sparren over de invulling van nieuwe site i.c.m. sponsorcommissie!?

 

Met vriendelijke groet,

Stephan van Gurp