facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
24°
licht bewolkt
Luchtvochtigheid: 65%
Windkracht: 4m/s ZW
Max 23 • Min 22
25°
Za
27°
Zo
25°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Update Corona maatregelen 23 april

Eindelijk na weken, enig positief nieuws m.b.t de coronamaatregelen. We mogen weer, zij het met de nodige voorwaarden en beperkingen, gaan trainen. Achter de schermen wordt momenteel door JC/TC en bestuur gewerkt aan een programma zodat alle jeugdleden verantwoord en veilig kunnen trainen op het sportpark. Het streven is 2 mei te starten met activiteiten.

Via groepapps , mail en via de site zullen we iedereen op de hoogte houden van de invulling van de tijden en voorwaarden waaronder we weer kunnen trainen. Als we ons hier allemaal aan houden kunnen we enigszins gaan toewerken naar een toch nog sportieve periode voor de zomervakantie.

Blijf gezond

Jan Tempelaars

Voorzitter