facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
26°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 41%
Windkracht: 2m/s O
Max 27 • Min 26
28°
Za
29°
Zo
29°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Programma Jeugd 

Oefenprogramma jeugd 24 en 28 augustus.

FUNCTIONARIS ZATERDAGOCHTEND HANS DE JONG EN ZATERDAGMIDDAG MARIO DE PEIJPER

Thuis Uit Aanvang-Vertrek Status Scheidsrechter
24-aug
Terheijden JO19-1 Seolto JO19-2 VERVALLEN
Terheijden JO19-2 Unitas’30 JO19-3 14.00 vriends.  M. Lokate
Terheijden MO19-1 VRIJ
Terheijden JO17-1 FC Tilburg JO17-3 13.00 vriends.  J. Selbach
Terheijden JO15-1 Seolto JO15-1 10.00 vriends.  J. Vugts
Terheijden JO15-2 Hoeven JO15-3 12.00 vriends.  J. Vugts
Zwaluwe JO13-1 Terheijden JO13-1 08.45 – 07.45 vriends.
Terheijden JO13-2 Seolto JO13-2 09.00 vriends.  H. Hendrickx
Terheijden MO13-1 Neerlandia’31 MO13-1 10.30 vriends.  E. van Kampen
Hoeven JO11-1 Terheijden JO11-1 09.00 – 08.00 vriends.
Terheijden JO11-2 Be Ready JO11-2 VERVALLEN
TVC Breda JO10-1 Terheijden JO10-1 11.00 – 10.15 vriends.
TVC Breda JO10-2 Terheijden JO10-2 11.00 – 10.15 vriends.
Terheijden JO9-1 Hoeven JO9-1 11.30 vriends.
Terheijden JO9-2 Boeimeer JO9-5 09.00 vriends.
Terheijden JO9-3M Unitas’30 JO9-11M 10.15 vriends.
Hoeven JO8-1 Terheijden JO8-1 09.00 – 08.00 vriends.
alle mini´s onderling 09.00 vriends.
28-aug-19
Terheijden JO15-1 Gilze JO15-1 19.00 vriends.
Gilze JO13-1 Terheijden JO13-1 19.00 vriends.

 

Programma Senioren zomerstop

Wedstrijdfunctionaris zondag: 

Voorbereiding Selectie etc. 2019-2020
Datum Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
25-aug Terheijden 1 VVR 1 12:00 R. Mol
Virtus 2 Terheijden 2 11:00
27-aug Hoeven 2 Terheijden 2 20:00
Terheijden 3 Klundert 2 20:00
Bekerprogramma Senioren en Dames 31 aug. en 1 sept.
Wedstrijdfunctionaris zondag: Leon Schelfhout  
Thuis Uit Aanvang/Vertrek Scheidsrechter
zaterdag 
Irene’58 2 Terheijden 2 15:00/14:00
zondag 
Advendo 1 Terheijden 1 14:30 E. Piket
Oosterhout 3 Terheijden 2 11:00 W. Zuykerbuyk
Terheijden 3 Steenbergen 2 10:30 P. Gabriëls
Raamsdonk 4 Terheijden 4 10:00/09:00
Bavel 5 Terheijden 6 14:00/13:00
Terheijden VR1 VVR VR2 Uitgesteld ivm corso
Bekerprogramma Senioren en Dames + 35+ 7×7, 6, 7 en 8 september
Wedstrijdfunctionaris zondag: Leon Schelfhout  
Thuis Uit Aanvang/Vertrek Scheidsrechter
vrijdag
Terheijden 35+1
Terheijden 35+1
Terheijden 35+1
Terheijden 35+2
Terheijden 35+2
Terheijden 35+2
zaterdag
Terheijden 2 Baronie 3 14:30
zondag
Terheijden 1 Gilze 1 14:30 G. van Ooijen
Terheijden 2 Rijen 2 11:30
ODIO 2 Terheijden 3 11:30/10:00
Terheijden 4 Waspik 4 11:00
Terheijden 6 Baronie 9 12:30
Raamsdonk VR1 Terheijden VR1 10:00
Bekerprogramma Senioren en Dames 10, 14 en 15 september
Wedstrijdfunctionaris zondag:  Leon Schelfhout
Thuis Uit Aanvang/Vertrek Scheidsrechter
dinsdag
Terheijden 1 Chaam 1 20:15(vriends.) M. van Mierlo
Terheijden VR1 VVR VR2 20:00 J. Vugts
zaterdag
Terheijden 1 Oosterhout 1 (zat) 17:00 J. Priest
Terheijden 2(zat) Boeimeer 6 14:30 M. Rijnders
zondag
Terheijden 2 JEKA 4 11:30 M. el Karimi
JEKA 3 Terheijden 3 13:00/12:00
Oosterhout 5 Terheijden 4 10:00/09:00
JEKA 15 Terheijden 6 9:30/8:30
Terheijden VR1 Moerse Boys VR2 11:00 M. Lokate