facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
17°
geheel bewolkt
Luchtvochtigheid: 82%
Windkracht: 5m/s ZW
Max 18 • Min 17
17°
Ma
20°
Di
19°
Wo
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Nieuwjaarsborrel bij de club: zondag 5 januari 2014

Aanstaande zondag 5 januari 2014 is het weer tijd voor de nieuwjaarsborrel. Deze activiteit begint in de middag met een toernooi. Spelers van de senioren, dames, A1 en A2 zijn welkom om mee te doen. Graag aanwezig om 12.30, het toernooi begint zelf om 13.00.

Uiteraard is voor de rest iedereen welkom om te komen kijken. De borrel na afloop van het toernooi begint om 16.00 in de kantine. Wij zien jullie graag allemaal zondag om het nieuwe jaar goed te beginnen!