facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
17°
half bewolkt
Luchtvochtigheid: 59%
Windkracht: 3m/s N
Max 17 • Min 16
18°
Vr
21°
Za
24°
Zo
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Meiden flikken het weer

Onze meiden Onder17 uitkomend in de eerste klasse stonden twee wedstrijden voor het einde van de competitie 6 punten voor op de twee naaste concurrenten. Een van die twee, Papendrecht kwam jongstleden zaterdag op bezoek en één punt was dus voldoende. Tsja, maar als je dan 20 minuten voor tijd met 0-2 achter staat? Dan zet je een zinderende eindsprint in, scoor je twee keer binnen 5 minuten briljant uit een corner en schiet je in de laatste minuut de 3-2 binnen. Kampioen worden, het went nooit.

Meiden, leiders en trainers van harte proficiat namens heel de vereniging.