facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

[table “” not found /]


Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
11°
geheel bewolkt
Luchtvochtigheid: 76%
Windkracht: 6m/s Z
Max 12 • Min 11
14°
Za
13°
Zo
12°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

KAMPIOENEN BIJ DE JEUGD

Deze week kunnen er drie jeugdteams kampioen worden.

Allereerst spelen woensdagavond de Meiden Onder 11 thuis tegen Beek Vooruit. (18.45 uur) Bij winst zijn onze kleine leeuwinnen kampioen. Een zeer knappe prestatie van dit team dat als experiment aan het seizoen is begonnen maar al snel bleek een schot in de roos te zijn.

Een kwartier later beginnen de Jongens Onder 12 tegen ODIO. bij winst woensdagavond en winst a.s. zaterdag bij MOC’17 zijn ook zij kampioen.

Dan hebben we nog de Jongens Onder 13-1. Zij moeten zelf winnen a.s. zaterdag bij Waspik en dan afwachten of concurrent Altena (zij spelen deze week nog twee keer) punten laat liggen. Als dat gebeurd  zijn ook onze JO13-1 kampioen.

Kortom de spanning stijgt op alle fronten.

TC en JC.