facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
26°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 41%
Windkracht: 2m/s O
Max 27 • Min 26
28°
Za
29°
Zo
29°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Indeling teams seizoen 2019 – 2020

Onderstaand indeling teams voor het seizoen 2019 – 2020:

  4C       2B  
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
Berkdijk 1 14:30   RKDVC 3 10:30
Blauw Wit’81 1 14:30   Baardwijk 2 12:00
DIA 1 14:30   Bavel 2 12:00
Dussense Boys 1 14:30   DESK 3 12:00
PCP 1 14:30   DIA 2 12:00
Raamsdonk 1 14:30   FC Tilburg 2 12:00
RFC 1 14:00   Gilze 2 11:30
Right’Oh 1 14:30   JEKA 3 13:00
RWB 1 14:30   Madese Boys 2 11:45
SAB 1 14:30   Roosendaal 2 11:30
Terheijden 1 14:30   Terheijden 2 11:30
VCW 1 14:30   Waspik 2 11:30
Waspik 1 14:30        
WDS’19 1 14:30        
             
  3C       5e poule 505  
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
Bavel 3 12:00   Baronie 5 12:00
Gilze 3 12:00   Beek Vooruit 5 10:00
Irene’58 2 11:30   DSE 3 11:00
JEKA 5 12:00   IFC 4 12:00
Oosterhout 3 11:00   Internos 5 12:00
Right’Oh 2 12:00   JEKA 12 14:30
Terheijden 3 10:30   Oosterhout 4 11:00
TSC 3 11:00   Raptim 1 13:00
Viola 2 12:00   Roosendaal 8 9:30
Waspik 3 12:00   Terheijden 4 11:00
WDS’19 2 12:00   Virtus 3 12:30
ZIGO 2 12:00   ZBC’97 3 10:00
             
  5e poule 508       6e poule 615  
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
Advendo 2 10:00   Beek Vooruit 13 14:00
Baronie 4 12:00   Boeimeer 4 10:00
DIA 7 10:00   DIA 8 12:00
Dussense Boys 2 10:00   Hardinxveld 2 10:00
Irene’58 3 12:00   HZ’75 3 12:00
JEKA 11 12:00   Madese Boys 5 10:00
Neerlandia’31 4 12:00   Papendrecht 3 10:00
OVV’67 2 11:30   SC Emma 5 11:00
PCP 4 10:30   ST TPO/VOV 3 10:00
Raamsdonk 4 10:00   Terheijden 6 12:30
Terheijden 5 11:00   VCW 4 10:00
TSC 5 11:30        
             
  4e poule 842       Zaterdag 5e poule 24
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
Achtmaal VR1 10:00   De Fendert 3 11:00
Baronie VR2 12:00   DHV 3 14:30
Beek Vooruit VR1 12:15   Internos 6 13:30
Boeimeer VR1 12:00   Irene’58 3 15:00
DSE VR2 11:00   Madese Boys 3 14:30
JEKA VR1 12:00   Oosterhout 3 14:30
Schijf VR2 13:00   RFC 4 14:30
Sprundel VR1 10:00   SCO 7 14:45
Terheijden VR1 11:00   Seolto 5 12:30
TSC VR1 11:00   ST TPO/VOV zat 2 14:30
VVR VR2 10:00   Terheijden 2 14:30
Wernhout VR1 10:00   Zwaluwe 5 14:30
             
  1e klasse poule 05     1e klasse poule 09  
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
The Gunners 35+1 19:30   Madese Boys 35+1 19:30
Boeimeer 35+1 19:30   DIA 35+2 19:30
Terheijden 35+1 19:30   Advendo 35+1 19:30
WDS’19 35+1 19:30   Terheijden 35+2 19:30