facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
14°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 62%
Windkracht: 3m/s ONO
Max 19 • Min 16
20°
Zo
22°
Ma
25°
Di
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Gezocht vrouwen of mannen voor de jeugdcommissie

Ter versterking van de jeugdcommissie zijn we op zoek naar enkele vrouwen of mannen. De commissie is belast met het organisatorische gedeelte van het jeugdvoetbal. Beheer materialen en kleding.Oa planning wedstrijden, aanstellen scheidsrechters, planning wedstrijdfunctionarissen. 

Daarnaast het promoten jeugdvoetbal, organiseren toernooi(en) en verzorgen van pr activiteiten. Begeleiden leiders en aanspreekpunt ouders, bezoekers bv t.a.v waarden en normen.

Inmiddels hebben drie leden zich gemeld om de commissie te komen versterken. We zijn nog op zoek naar minimaal 2 personen die zich met name willen bezich houden met het stuk promotie, pr of een of meerdere andere taken van de commissie.

Belangstelling? Neem gerust contact op met Peter Vd Broek of Jan Tempelaars.

Met vriendelijke groet,

Jan Tempelaars
06.43049872