facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
17°
geheel bewolkt
Luchtvochtigheid: 82%
Windkracht: 5m/s ZW
Max 18 • Min 17
17°
Ma
20°
Di
19°
Wo
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

De eerste Jupiler Pub Quiz !

Vrijdag 7-2-2014 was het zo ver de eerste Jupiler pub quiz. 90 vragen over allerlei onderwerpen van topografie tot scheikunde alles zat er in. Om half 10 ging de quiz van start. 14 teams gingen onder leiding van een enthousiaste quizmaster de strijd met elkaar aan. Door de kantine was een echte sporters mentaliteit te proeven niemand wilde verliezen en iedereen ging vol voor de jupiler prijzen. Al snel volgde na elk goed of slecht antwoord een hy five werd er gejuicht en gefeest. Er werden 3 rondes van 30 vragen gespeeld tussen de rondes door was er ruimte voor een heerlijk hapje, drankje en een dansje.  Na de 2 ronde was het eigenlijk al duidelijk wie de eerste editie van de Jupiler Quiz zou winnen. Het was het team met de meeste algemene kennis: T-SIX ( een geselecteerd team met het beste van Terheijden 6 en zaterdag 2).

 
collage
 
Gefeliciteerd T-SiX!!
We kijken terug op een zeer geslaagde Jupiler pub quiz. We gaan zeker proberen de pub quiz volgend jaar weer op de agenda te krijgen.
 
Iedereen bedankt voor jullie enthousiasme en we hopen tot het volgende evenement (Dart-avond),

 
 
De senioren evenementen commissie.