facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
21°
mist
Luchtvochtigheid: 77%
Windkracht: 4m/s NNO
Max 24 • Min 22
23°
Do
24°
Vr
28°
Za
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Competitie indeling senioren en dames 2018-2019.

Onderstaand de competitie indeling senioren en dames 2018-2019.

Terheijden 1 4C
Nr Team Voorkeurstijd
Be Ready 1 14:30
Berkdijk 1 14:30
Boeimeer 1 14:30
Chaam 1 14:30
DIA 1 14:30
Dussense Boys 1 14:30
Nevelo 1 14:30
Raamsdonk 1 14:30
RFC 1 14:30
Right’Oh 1 14:30
SC Hoge Vucht 1 14:30
Terheijden 1 14:30
VCW 1 14:30
WDS’19 1 14:30
Terheijden 2 2A
Nr Team Voorkeurstijd
Dubbeldam 2 11:00
Groen Wit 2 11:30
Roosendaal 2 11:30
SC Gastel 3 12:00
Steen 2 12:30
Steenbergen 2 11:30
Terheijden 2 11:30
Terneuzen 2 12:00
Unitas’30 2 12:00
Virtus 2 12:00
VVR 2 12:00
Zundert 2 12:00
Terheijden 3 3C
Nr Team Voorkeurstijd
Boeimeer 2 12:00
DIA 2 12:00
GSC/ODS 2 12:30
Irene’58 2 11:30
JEKA 5 12:00
Madese Boys 3 12:00
Oosterhout 2 11:00
SC Emma 2 11:00
Terheijden 3 10:30
TSC 3 11:00
TVC Breda 2 12:30
WDS’19 2 12:00
Terheijden 4 507
Nr Team Voorkeurstijd
Advendo 3 11:30
Baronie 6 10:00
DIA 6 10:00
JEKA 15 10:00
Oosterhout 3 11:00
OVV’67 3 12:15
Raamsdonk 3 11:00
Raptim 2 14:00
Terheijden 4 11:00
TSC 5 13:00
Unitas 2 12:00
UVV’40 6 10:00
Terheijden 5 613
Nr Team Voorkeurstijd
Baronie 9 12:00
Beek Vooruit 9 10:00
DSE 4 10:00
Gloria UC 6 10:00
Groen Wit 3 10:30
Moerse Boys 5 12:00
PCP 4 10:30
RSV 5 10:00
Sprundel 5 10:00
Terheijden 5 12:30
Unitas’30 7 10:00
Terheijden 6 616
Nr Team Voorkeurstijd
Baronie 8 10:00
Beek Vooruit 7 12:15
Boeimeer 6 09:45
DIA 9 12:00
Internos 6 09:45
Irene’58 4 10:00
JEKA 17 10:00
Madese Boys 5 10:00
Raamsdonk 4 10:00
Terheijden 6 11:00
WDS’19 5 10:00
Terheijden VR1 853
Nr Team Voorkeurstijd
DIA VR1 11:00
Dussense Boys VR1 11:00
HZ’75 VR1 10:00
Oosterhout VR1 11:00
Raamsdonk VR1 10:00
RKsv RCD VR1 14:30
ST Madese Boys/Right Oh VR2 12:00
Terheijden VR1 11:00
The White Boys VR1 10:30
TPO VR1 10:45
VCW VR1 10:00
Terheijden 2 zat. 5e 23
Nr Team Voorkeurstijd
Baronie 3 13:00
Boeimeer 6 13:15
DSE 4 14:00
Internos 7 14:00
Madese Boys 5 14:30
RFC 6 14:30
Terheijden 2 14:30
TSC 3 14:30
Unitas’30 2 16:30
UVV’40 2 15:15
WDS’19 2 15:00
Zundert 2 15:00