facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
Latje Trap Competitie

#NaamTeam
Punten
1Sjors RiticoJO19-2
17
2Ruben SibonZon 1
16
3Floris StoofJO11-1
15
4Jordi WirkenJO19-1
14
5Chris de PeijperJO15-2
0

Klik hier voor de totale tussenstand.

S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
26°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 41%
Windkracht: 2m/s O
Max 27 • Min 26
28°
Za
29°
Zo
29°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

Homepagina

Trainingstijden Jeugd

Overzicht trainingstijden jeugd  
 De trainingen voor de jeugd beginnen 19 augustus
JO19-1 nader te bepalen
 
JO19-2 maandag 20.00 – 21.30 uur
  woensdag 20.00 – 21.30 uur
 
MO19-1 maandag 20.00 – 21.30 uur
  woensdag 20.00 – 21.30 uur
 
JO17-1 maandag 20.00
> Lees verder

Helaas zijn we genoodzaakt om op zaterdag de keuken van de kantine dicht te doen.

We hebben geen kantinemedewerkers voor deze functie kunnen vinden, ondanks herhaalde oproepen.

Zodra we weer mensen hebben, zal de keuken weer open kunnen.

Als je … > Lees verder

Indelingen Jeugd-Seizoen 2019/2020

Hierbij de indelingen van de nieuwe jeugdteams.

de T.C.


Team JO19-1
Spelers Sven vd Reijt
Owen Walda
Casper Voogt
Stijn Sibon
Ferry Kools
Martin Mertens
Daan ten Dolle
Peet Stoof
Björn vd Heijden
Jens Kokke
Thom Maree
Quinten Buijsters
Pieter
> Lees verder

Indeling teams seizoen 2019 – 2020

Onderstaand indeling teams voor het seizoen 2019 – 2020:

  4C       2B  
Nr Team Voorkeurstijd   Nr Team Voorkeurstijd
Berkdijk 1 14:30   RKDVC 3 10:30
Blauw Wit’81 1 14:30   Baardwijk
> Lees verder

Bestuursmedeling

Bestuursmededeling

11 Augustus starten  weer de eerste trainingen. ( De trainingen voor de jeugd beginnen 19 augustus of anders aangegeven). Het bestuur wenst trainers, leiders en spelers het komende seizoen veel succes en vooral plezier bij de trainingen en wedstrijden.> Lees verder

Bekerindeling Senioren en Dames 2019-2020

Onderstaand de poule indeling voor de beker 2019-2020:

Groep 2 poule 62
Nr Team Voorkeurstijd
1 Gilze 1 14:30
2 Advendo 1 14:30
3 Terheijden 1 14:30
4 Oosterhout 1 14:30
Groep 1 poule 07
Nr Team Voorkeurstijd
1 Rijen
> Lees verder