facebooklogo   twitterlogo
Aankomende activiteiten
S.V. Terheijden en Optisport
knipselzedsop
Sponsors
Het Weer in terheijden
24°
licht bewolkt
Luchtvochtigheid: 65%
Windkracht: 4m/s ZW
Max 23 • Min 22
25°
Za
27°
Zo
25°
Ma
Weer in OpenWeatherMap
Login Pagina’s Staf & vrijwilligers

BESTUURSMEDEDELINGEN Juli 2020

Beste leden,

Wat een bizar seizoen hebben we achter de rug. Geen winnaars, geen verliezers. Een abrupt einde zonder jeugdkamp. Zonder kaderavond. In augustus willen we alsnog een kaderavond organiseren en onze jubilarissen is het zonnetje zetten.

Echter er zijn ook positieve momenten te noemen;

In een klein comité werd toen de maatregels het toelieten alsnog een afsluitingsdag voor de jeugdleden georganiseerd.  Organisatie bedankt hiervoor.

Aanstaande zaterdag organiseert de selectie een onderlinge zeskamp. Hierbij nodigen we iedereen uit om vanaf 11 uur een kijkje te komen nemen. Graag wel rekening houden met de coronamaatregels en 1,5 m afstand houden. De kantine is vanaf 11 tot 17u open voor kijkers.

De selectie 2020/2021

Na twee seizoenen van schaarste mbt de aantallen in de selectie kunnen we dit jaar beschikken over 44 spelers. Afspraken zijn gemaakt met het 3e elftal om dit wekelijks te voorzien van spelers die op dat moment geen plaats hebben op het wedstrijdformulier van de selectie. Ook zullen er regelmatig door de weeks wedstrijden worden gepland om iedereen aan voetballen toe te laten komen.

ik wil de selectie bedanken voor de ondersteuning die ze hebben geboden bij het trainers tekort bij de jeugd. Voor komend seizoen heeft de selectie toegezegd zich op zaterdag in te zetten in de kantine en keuken om te zorgen dat iedereen toch zijn/haar bakje frites of koffie kan kopen.

De staf is aangevuld met twee mensen van buitenaf. Zij stellen zich hieronder aan u voor. We zijn nog wel steeds op zoek naar een verzorger voor donderdagavond en zondag. Mocht je iemand weten of heb je belangstelling meld je gerust.

Frank van Dongen

Trainer Terheijden 2

Diploma,s

JVT

TC3

Certificaten:

Voetbalconditietrainer

Praktijkbegeleider

Wedstrijdanalyse

Ervaring:

1995-2000  F + E en D- jeugd Hilvaria

2000-2001 C1 Hilvaria 2e klasse

2001-2003 A1 Voab derde divisie

2003-2004 A1 Hilvaria  1e klasse

2004-2005 2e elftal Hilvaria 3e reserve klasse

Laatste 6 wedstrijden ( inclusief nacompetitie ) 1e elftal in de 4e klasse gehouden

2005-2007 Hoofdtrainer SVSOS 5e klasse

2007-2008 Hoofdtrainer SVSOS 4e klasse

2008-2010 Hoofdtrainer DEES 5e klasse

2010-2011  Hoofdtrainer EDN 56 5e klasse

2011-2012 Dames 1 Hilvaria ( met meerdere trainers, wat goed te combineren is/was met mijn werkzaamheden ) 4e klasse

2012-2013 Dames 1 Hilvaria ( met meerdere trainers, wat goed te Combineren is/was met mijn werkzaamheden )  Promotie naar de 3e klasse + KNVB beker gewonnen

2013-2015 Dames 1 Hilvaria 3e klasse

2015-2016 Hilvaria 2 Gepromoveerd middels de nacompetitie naar de 2e reserve klasse

2016-2018  Hoofdtrainer SVSOS 5e klasse

2018-2020  Viola Dames 1 , gepromoveerd naar de 2e klasse.

Zelf altijd gespeeld bij Hilvaria

In het dagelijkse leven ben ik tot 01-05-2019 in loondienst geweest als project Adviseur en project Manager op het gebied van de grootkeuken inrichting.

Vanaf 01-05-2019 hetzelfde maar nu als zelfstandig ondernemer.

Naam bedrijf VD Grootkeuken Advies & Ontwerp. De corona crisis hakt er in de branche stevig in en hopelijk komt het vertrouwen van de consument snel terug anders gaat het voor veel bedrijven zeer moeilijk worden.
Met vriendelijke groet, Frank van Dongen

 

Teun van de Steenoven

Assistent trainer 1e elftal

Vrijwilligers,supporters en spelers van SV Terheijden,de voorzitter heeft mij gevraagd om mezelf aan jullie voor te stellen in een klein verhaaltje voor de website. Mijn naam is Teun van de Steenoven en komend seizoen,2020-2021,zal ik assistent trainer zijn van Fred Vrolijk bij het 1e elftal. Ik ben geboren in Hooge Zwaluwe als oudste van een gezin van 4 kinderen, waar van 10 Januari j.l. helaas de jongste ons is ontvallen. In het dagelijkse leven ben ik zelfstandige en raadslid voor Combinatie Algemeen Belang in de gemeente Drimmelen. Sport liep als een rode draad door het hele gezin, maar lid worden van de plaatselijke voetbalclub mocht toen pas vanaf 6 jaar. In mijn beleving was dat veel te laat,  maar vanaf het moment dat het kon is het er ook gelijk van gekomen. Zwaluwse Boys in Lage Zwaluwe,waar wij toen inmiddels woonachtig waren, was mijn 1e club als speler. In 1977 zijn Zwaluwse Boys en Siveo gefuseerd met als clubnaam vv Zwaluwe. Op mijn 17e mocht ik voor de eerste keer optreden in het 1e elftal wat destijds 3e klasse speelde. In 1994 kwam daar verandering dmv het succesvol afsluiten van de nacompetitie en 2e klasse was een feit. Naast het veldvoetbal speelden we ook in de zaal voor de Freddy Bar uit Lage Zwaluwe.Na diverse kampioenschappen kwamen we tot de 1e klasse, maar met De Witte Zwaan heb ik nog heel even hoofdklasse gespeeld. In 1996 gevraagd door de trainer van vv Bavel of ik interesse had om daar te komen spelen,wat resulteerde in 24 mooie jaren lidmaatschap. In seizoen 2009-2010 kampioen geworden met Zwaluwe 3 als speler,die speelden op Zaterdag,waardoor ik op Zondag teamleider van Bavel 2 kon zijn.Met dat team werden we in  2010-2011 kampioen.Als trainer heb ik daarna dit team een half jaar onder mijn hoede gehad door ziekte van de trainer.Daarna gevraagd om teamleider bij Bavel 1 te worden,met als hoogtepunt het kampioenschap in seizoen 2013-2014 dmv het hele seizoen op nr1 te hebben gestaan.Afgelopen seizoen ging dat hetzelfde,maar door het Covid-19 virus is het seizoen helaas vroegtijdig geeindigd.Kort daarna was er de interesse van SV Terheijden,en na diverse gesprekken zijn we overeengekomen dat ik in de begeleiding kom van de selectie.Een grote selectie,maar wel met potentie om voor de bovenste plaatsen mee te spelen.Daar moeten we mijnsinziens ook voor gaan.Afgelopen seizoen was de start een beetje stroef,maar daarna prima hersteld.Met inzet,veel plezier en vooral durven te voetballen kan deze selectie weleens gaan verrassen.Ik heb er enorm veel zin in,maar eerst gaan we op vakantie,waarna we op 2 Augustus aan seizoen 2020-2021 gaan beginnen,waarbij ik vooral elk lid,elke vrijwilliger,elke supporter,elke begeleider,en elke speler veel plezier en spelvreugde toe wens.Tot ziens op het sportpark aan de Ruitersvaartseweg!!!

Teun van de Steenoven.

Twee nieuwe gezichten naast de inmiddels vertrouwde staf van Fred Vrolijk, George, Niels, Hans, Mark Sjoerd  en Yorick. Succes in het nieuwe seizoen.

Blijf de site volgen er komen nog de nodige berichten mbt indelingen, elftal samenstellingen en hopelijk ook over de gewenste nieuwbouw.

Rest mij iedereen een prettige en zeker gezonde vakantie toe te wensen en hopen we iedereen ergens in augustus weer in goede gezondheid terug te zien.

Namens het Algemeen Bestuur

Jan Tempelaars